free flash templates : free flash templates
 

O NAS


MisjaWspółtworzymy kreatywne środowiska pracy poprzez propagowanie coachingowej kultury organizacji. Akademia Coacha Biznesu powstała, aby rozwijać u menedżerów kompetencje coachingowego stylu zarządzania


Wyróżnia nas to, iż jesteśmy twórcami programu, jego realizatorami jako coachowie, trenerzy i praktycy biznesu, łączący doświadczenia menedżerskie z wiedzą i praktyką coachingową. W ramach Akademii Coacha Biznesu realizujemy nasze pasje wspierania innych w rozwoju. Ważnym celem jest dla nas inspirowanie menedżerów w odkrywaniu własnego potencjału oraz talentów i kreatywności pracowników, w podnoszeniu efektywności osobistej i organizacyjnej.


Poprzez dzielenie się wiedzą i doświadczeniem realizujemy nasze własne cele zawodowe. Poza programem Akademii opracowujemy i prowadzimy projekty doradcze oraz szkolenia rozwijające miękkie kompetencje osób pełniących funkcje kierownicze.


Wciąż się rozwijamy i doskonalimy. Osobistą misją każdego z nas jest nieustanna praca nad własnym rozwojem, również poprzez pracę z ludźmi.


Jesteśmy profesjonalistami. Posiadamy certyfikaty potwierdzające nasze kompetencje: Certyfikaty trenerskie, Certyfikaty Coachów ICC i inne związane z profilem naszej działalności.


PARTNERZY


Anna Walasek

Z wykształcenia jestem politologiem i doradcą zawodowym. Jestem coachem i superwizorem coachingu , trenerem i konsultantem. Posiadam certyfikaty: Business Coach ICC (International Coaching Community), Trener Biznesu i Master of Art of NLP. W wieloletniej pracy na stanowiskach specjalistycznych, menedżerskich i trenerskich realizowałam projekty rozwojowe, wdrożeniowe i coachingowe. Specjalizuję się w doradztwie zawodowym, zarządzaniu karierą, projektach szkoleniowych i przedsięwzięciach ukierunkowanych na rozwój ludzi i zespołów w organizacjach. Obszarem mojego szczególnego zainteresowania jest rozwój osób i zespołów poprzez pracę w indywidualnych i zespołowych procesach coachingowych. Jako superwizor pracuję z coachami nad rozwojem kompetencji osobistych i specjalistycznych w obszarze coachingu.Grażyna Kucharska

Z wykształcenia jestem ekonomistą, specjalistą zarządzania zasobami ludzkimi i doradcą personalnym. Jestem certyfikowanym Biznes Coachem ICC (International Coaching Community) i superwizorem coachingu, konsultantem i trenerem.
Pracując przez wiele lat na stanowiskach specjalistycznych i menedżerskich realizowałam projekty zwiększania efektywności organizacji oraz zarządzania talentami.
Bliskie mi są zagadnienia zarządzania ludźmi i ich rozwojem, a także komunikacji w biznesie.
W sposób szczególny jestem zainteresowana wspomaganiem rozwoju osób i zespołów przy pomocy metod służących wyzwalaniu ich potencjału i motywacji. Praca w coachingu, superwizjach coachingu i innych formach pracy z ludźmi jest dla mnie przyjemnością opartą na wierze w nieograniczone możliwości każdego człowieka.Dagmara Kanik-Kłoczko

Z wykształcenia jestem psychologiem ze specjalizacją - zarządzanie i innowacja. Od 12 lat pracuję jako trener, konsultant i coach (ICF). Specjalizuję się w projektowaniu i realizacji programów rozwojowych z zakresu kompetencji menedżerskich, zarządzania zmianą, zarządzania konfliktem, komunikacji, współpracy w zespole i rozwoju osobistego. Szczególnie interesuje mnie systemowa diagnoza organizacji i zespołów. Oprócz pracy z klientami biznesowymi współpracowałam też w ramach wykładów i projektów szkoleniowych z zakresu psychologii biznesu i metod pracy rozwojowej z grupami i organizacjami z wieloma uczelniami wyższymi (m.in Uniwersytet Jagielloński, Wyższa Szkoła Europejska im Tischnera w Krakowie, Wyższa Szkoła Biznesu w Nowym Sączu, Uniwersytet Śląski, Collegium Civitas, Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej w Warszawie, Akademia Leona Koźmińskiego).Wspieram też trenerów w ramach programów train the trainer i superwizji.